Automatyk

Zakres obowiązków:

– opracowanie założeń w zakresie automatyzacji poszczególnych gniazd w celu zapewnienia ciągłości oraz efektywności pracy całej kompletnej technologii produkcji,

– udział w pracach związanych z projektowaniem oraz konstruowaniem urządzeń oraz systemów sterowania i bieżącego monitorowania poprawności działania urządzeń,

– opracowania koncepcji wzajemnej komunikacji pomiędzy poszczególnymi gniazdami technologii,

– przeprowadzenie testów opracowanych rozwiązań ( testy poszczególnych elementów i podzespołów odpowiedzialnych za automatyzację procesów),

– przeprowadzenie prób technologicznych całej technologii, analiza uzyskanych wyników efektywności, optymalizacja procesu automatyzacji i integracji poszczególnych gniazd technologii.

Wymagania:

– wykształcenie min. wyższe (preferowane zakres kierunków: inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn, metalurgia, automatyki i robotyka, lub pokrewne),

– min. 5 lat doświadczenia w pracy w obszarze automatyki

– doświadczenie w konstruowaniu maszyn oraz urządzeń,

– umiejętność interpretacji dokumentacji procesowej oraz technicznej,

– umiejętność obsługi komputera, MS Office (Word, Excel, Powerpoint), AutoCAD,

– znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z literatury specjalistycznej,

– mile widziane również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie,
  • motywacyjny system wynagradzania,
  • dofinansowanie do pakietu medycznego,
  • świadczenia z ZFŚS,
  • bogaty pakiet szkoleń, możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie – wraz z programem lojalnościowym