INŻYNIER INDUSTRALIZACJI

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • projektowanie maszyn i urządzeń narzędzi w zakresie mechaniki i hydrauliki siłowej (obliczenia symulacje)
  • tworzenie dokumentacji technicznej w tym zakresie
  • tworzenie dokumentacji rysunkowej do wykonania detali
  • tworzenie instrukcji obsługi i wymagań obsługowych dla projektowanych maszyn narzędzi
  • tworzenie  grafów i wytycznych dla programistów  sterowników PLC oraz grafik  pod panele HMI
  • obsługa  pakietu inwentor w zakresie modelowania podzespołów maszyn i urządzeń
  •  zamawianie podzespołów do projektowanych urządzeń i narzędzi
  •  kontakt z firmami zewnętrznymi w zakresie zakupów tych podzespołów i logistyki
  •  obsługa  komputera w zakresie  oprogramowania CAD CAM i pakietu biurowego

OCZEKIWANIA

  • umiejętność projektowania układów mechaniki, hydrauliki siłowej oraz pneumatyki
  • biegłe czytanie rysunku technicznego,
  • znajomość oprogramowania do tworzenia projektów i modelowania (ACAD, INWENTOR)
  • znajomość zasad tworzenia dokumentacji DTR do maszyn i urządzeń i instrukcji obsługi.
  • znajomość dokumentacji działowej i zasad zamawiania podzespołów detali do projektowanych urządzeń
  • dodatkowymi atutami będą: umiejętność projektowania systemów automatyki i sterowania i napędów, czytania i tworzenia schematów  elektrycznych i elektronicznych układów napędowych maszyn i narzędzi, programowania sterowników PLC i paneli dotykowych HMI, znajomość programowania maszyn CNC programy CAM ( G-code)

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie,
  • motywacyjny system wynagradzania,
  • dofinansowanie do pakietu medycznego,
  • świadczenia z ZFŚS,
  • bogaty pakiet szkoleń, możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenie na życie- wraz z programem lojalnościowym

DOŁĄCZ DO NAS!

Prześlij CV na adres mailowy: kadry@ulter.com.pl;

listownie na adres: Ulter-Sport Sp. z o.o.,ul. Wyzwolenia 24, 34-350 Węgierska Górka lub przyjdź osobiście.

Chcesz umówić się na rozmowę, masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z Nami telefonicznie: 33 860 49 54