Inżynier prac badawczo-rozwojowych – Inżynier procesu

Zakres obowiązków:

  • dobór oraz analiza komponentów wykorzystywanych w technologii spawania, estymacja czasów poszczególnych procesu w ramach technologii (walidacja założeń w stosunku do wymagań dot. wdrożeń),
  • ustanowienie procesów zapewnienie ciągłości i poprawności funkcjonowania,
  • współpraca z konstruktorami oraz technologami w celu przygotowania zaplanowanych procesów dla technologii (prac zgodnie z zaplanowanymi metod wytwarzania),
  • wybór odpowiednich materiałów niezbędnych do prowadzenia prac,
  • prowadzenie wstępnych testów zaprojektowanej technologii,
  • analiza wyników uzyskanych po wstępnych próbach,
  • opracowanie standardów pracy w danym obszarze, realizacja prac związana z utrzymaniem poprawności,
  • działania procesu w celu zapewnienia sprawności technicznej maszyn, sporządzanie niezbędnej dokumentacji technicznej (analizy realizowanych testów oraz walidacji).

Wymagania:

  • wykształcenie min. wyższe (preferowane zakres kierunków: inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn, metalurgia, automatyki i robotyka, lub pokrewne),
  • min. 5 lat doświadczenia w pracy w zakresie spawalnictwa (mile widziana certyfikat w zakresie międzynarodowego inżyniera spawalnictwa),
  • umiejętność interpretacji dokumentacji procesowej oraz technicznej,
  • umiejętność obsługi komputera, MS Office (Word, Excel, Powerpoint), AutoCAD,
  • zdolność analitycznego myślenia, kreatywność i samodzielność w działaniu,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z literatury specjalistycznej
  • mile widziane również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie,
  • motywacyjny system wynagradzania,
  • dofinansowanie do pakietu medycznego,
  • świadczenia z ZFŚS,
  • bogaty pakiet szkoleń, możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenie na życie- wraz z programem lojalnościowym