Magazynier – Kierowca

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność
  • motywacja do pracy prawa jazdy kat. B
  • znajomość obsługi komputera uprawnienia na wózek widłowy + UDT
  • doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego do 3,5t

Zakres obowiązków:

  • Wydawanie oraz przyjmowanie elementów z magazynu/ na magazyn
  • Załadunki oraz rozładunki pojazdów
  • Zaopatrzenie i transport
  • Dbanie o wizerunek samochodu wewnątrz oraz zewnątrz
  • Kompletacja zleceń produkcyjnych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie,
  • motywacyjny system wynagradzania,
  • dofinansowanie do pakietu medycznego,
  • świadczenia z ZFŚS,
  • bogaty pakiet szkoleń, możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenie na życie- wraz z programem lojalnościowym