Specjalista ds. symulacji komputerowych

Zakres obowiązków:

– wykonanie symulacji komputerowych w procesie tłoczenia blach, w tym opracowanie modeli CAD elementów maszyny,

– symulacja procesu tłoczenia dla wszystkich jego etapów – analiza i ocena wyników,

– symulacja komputerowa w zakresie procesu spawania: opracowanie modeli CAD stanowiska,  opracowanie i budowa modeli CAD oprzyrządowania i spawanych elementów,

– wykonanie obliczeń komputerowych symulacji spawania oraz tłoczenia,

– analiza porównawcza wyników symulacji,

– wybór optymalnej strategii oraz najlepszych parametrów procesowych.

Wymagania:

– wykształcenie min. wyższe (preferowane zakres kierunków: inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn, metalurgia, automatyki i robotyka, lub pokrewne),

– doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z przeprowadzeniem symulacji komputerowych procesów produkcyjnych,

– znajomość programów przeznaczonych do wykonywania symulacji – oprogramowanie LST LS-Dyna oraz Simufact Welding,

– doświadczenie w opracowywaniu „cyfrowego bliźniaka” stanowisk związanych z procesem spawania,

– umiejętność interpretacji dokumentacji procesowej oraz technicznej,

– umiejętność obsługi komputera, MS Office (Word, Excel, Powerpoint), AutoCAD,

– znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z literatury specjalistycznej,

– mile widziane również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie,
  • motywacyjny system wynagradzania,
  • dofinansowanie do pakietu medycznego,
  • świadczenia z ZFŚS,
  • bogaty pakiet szkoleń, możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenie na życie- wraz z programem lojalnościowym