SPECJALISTA DS. WDROŻEŃ – AFTERMARKET

WYMAGANIA

  • znajomość branży motoryzacyjnej (wraz z zagadnieniami z zakresu tuningu, budowy samochodów)
  • umiejętność poszukiwania, selekcji informacji, bardzo dobra znajomość środowiska mediów społecznościowych
  • samodzielność, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole
  • wykształcenie techniczne  oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego będą dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B

GŁÓWNE ZADANIA

  • organizacja samochodów na potrzeby wdrożeniowe – body kit, układ wydechowy  (kontakt z salonami , wypożyczalniami samochodów, klientami )
  • odpowiedzialność za przebieg procesu realizacji wdrożenia w obszarze body kit (dokładki zderzaków)
  • aktywny udział w procesie rozwoju produktu

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie,
  • motywacyjny system wynagradzania,
  • dofinansowanie do pakietu medycznego,
  • świadczenia z ZFŚS,
  • bogaty pakiet szkoleń, możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenie na życie- wraz z programem lojalnościowym

DOŁĄCZ DO NAS!

Prześlij CV na adres mailowy: kadry@ulter.com.pl; listownie na adres: Ulter-Sport Sp. z o.o.,

ul. Wyzwolenia 24, 34-350 Węgierska Górka lub przyjdź osobiście.

Chcesz umówić się na rozmowę, masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z Nami telefonicznie: 33 860 49 54

RODO: https://praca.ulter.com.pl/rodo/